Kotryna Gudžiūnaitė

UAB „Lietuvos energija“ Veiklos efektyvumo ir skaitmenizacijos departamento vadovė

Kotryna Gudžiūnaitė

UAB „Lietuvos energija“ Veiklos efektyvumo ir skaitmenizacijos departamento vadovė

Biografija

Kotryna Gudžiūnaitė dirba Lietuvos energijoje nuo 2016 m. Savo karjerą „Lietuvos energijoje“ pradėjo kaip projektų vadovė, po metų tapo skaitmenizacijos programos vadove, o nuo 2018 m. vadovauja Veiklos efektyvumo ir skaitmenizacijos departamentui. Jos pagrindinė atsakomybė – didinti veiklos efektyvumą „Lietuvos energijos“ grupėje, pritaikant LEAN metodiką ir skaitmenizacijos įrankius. Prieš darbą Lietuvos energijoje Kotryna dirbo su įvairiais veiklos optimizavimo projektais konsultacijų kompanijoje EY.

„Lietuvos energija“. GREEN. SMART. GLOBAL.

„Lietuvos energijos“ grupė – tai valstybės kapitalo, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Pagrindinė Grupės veikla apima elektros ir šilumos energijos gamybą, tiekimą, elektros energijos prekybą ir skirstymą, prekybą gamtinėmis dujomis, jų skirstymą, taip pat elektros energetikos ūkio aptarnavimą ir plėtrą.

„Lietuvos energijos“ grupę sudaro apie 20 įmonių, apie 4000 darbuotojų. „Lietuvos energija“ 2018 metais paskelbė naują strategiją iki 2030 m. LE 2030, kurioje išskiriami trys pagrindiniai prioritetai:

  • Tvari plėtra – tai strateginė energetinės infrastruktūros plėtra vystant globalų įmonės ir visos šalies konkurencingumą. Ji apima strateginės ir žaliosios generacijos vystymo, komercinės organizacijos sukūrimo ir naujosios energetikos plėtojimo strategines kryptis tarptautinės plėtros kontekste.
  • Kokybė ir efektyvumas – tai klientų patirtis ir aptarnavimas, infrastruktūros kokybė, išgrynintos veiklos, stabili kapitalo grąža.
  • Skaidrumas – tai įtvirtintas tarptautinis visuotinio skaidrumo ir atsakingos veiklos etalonas.

Visi pranešimai nuo Kotryna Gudžiūnaitė