Danas Zymonas

AB „Lietuvos Energijos Gamyba“ Procesų vystymo skyriaus vadovas

Danas Zymonas

AB „Lietuvos Energijos Gamyba“ Procesų vystymo skyriaus vadovas

Biografija

Danas Zymonas bendrovėje AB „Lietuvos Energijos Gamyba“ dirba nuo 2003 metų, todėl puikiai supranta, kurie procesai bendrovėje yra pagrindiniai, o kurie – tik palaikomieji. Pradėjęs dirbti kaip inžinierius, Danas sparčiai kilo karjeros laiptais. Po techninio skyriaus vadovo pareigų hidroelektrinėse, Danas tapo procesų skyriaus vadovu, atsakingu už įmonės procesų struktūrą, jų tobulinimą ir veiklos meistriškumą. Šiuo metu Danas yra atsakingas už LEAN sistemos palaikymą ir plėtojimą LEG. Taip pat prisideda LE nustatant visoms grupės įmonėms esmines gaires bei principus. Didžiausias iššūkis Dano darbe – mažinti vadovų galvoje susiformavusį atstumą tarp Lean vadybos ir tradicinės vadybos.  Kaip jam tai pavyksta? Danas visada, net ir aukščiausio lygmens vadovams primena strategines kryptis, viziją ir tikslus bei prasmę, kuri visada ateina iš kliento. Danas ragina pamiršti asmenines ambicijas ir visada prisiminti kliento balsą.

„Lietuvos energija“. GREEN. SMART. GLOBAL.

„Lietuvos energijos“ grupė – tai valstybės kapitalo, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Pagrindinė Grupės veikla apima elektros ir šilumos energijos gamybą, tiekimą, elektros energijos prekybą ir skirstymą, prekybą gamtinėmis dujomis, jų skirstymą, taip pat elektros energetikos ūkio aptarnavimą ir plėtrą.

„Lietuvos energijos“ grupę sudaro apie 20 įmonių, apie 4000 darbuotojų. „Lietuvos energija“ 2018 metais paskelbė naują strategiją iki 2030 m. LE 2030, kurioje išskiriami trys pagrindiniai prioritetai:

  • Tvari plėtra – tai strateginė energetinės infrastruktūros plėtra, vystant globalų įmonės ir visos šalies konkurencingumą. Ji apima strateginės ir žaliosios generacijos vystymo, komercinės organizacijos sukūrimo ir naujosios energetikos plėtojimo strategines kryptis tarptautinės plėtros kontekste.
  • Kokybė ir efektyvumas – tai klientų patirtis ir aptarnavimas, infrastruktūros kokybė, išgrynintos veiklos, stabili kapitalo grąža.
  • Skaidrumas – tai įtvirtintas tarptautinis visuotinio skaidrumo ir atsakingos veiklos etalonas.

Visi pranešimai nuo Danas Zymonas