Praktiniai mokymai Nr. 3 – Scania darbuotojų įvedimo ir išlaikymo programa. (Scania Onboarding program (SRS) (angl.)) (EN)

Vilnius Grand Resort salė Bolero

Praktiniai mokymai Nr. 3 – Scania darbuotojų įvedimo ir išlaikymo programa. (Scania Onboarding program (SRS) (angl.)) (EN)

Praktiniai mokymai „Scania darbuotojų įvedimo ir išlaikymo programa. (Scania Onboarding program (SRS) (angl.))“ – tai unikali galimybė pamatyti iš vidaus, kaip veikia „Scania“ darbuotojų įvedimo ir išlaikymo programa jų mažmeninėje prekyboje.

Scania mažmeninės prekybos sistema (SRS): visame pasaulyje „Scania“ komercinės veiklos ateitis priklauso nuo bendradarbiavimo su klientais. Turime suprasti klientų poreikius ir tai, kaip jie prisideda prie mūsų pelningumo. Kaip mes galime dirbti kartu, siekdami abipusės naudos? Tapę ilgalaikiu partneriu, galime augti kartu su klientais. Tam, kad tai įvyktų, turime ugdyti pagrindinės veiklos kompetenciją ir daugiau dėmesio skirti tam, kas naudinga klientui.

Kodėl verta dalyvauti šiuose mokymuose?
Per šiuos praktinius mokymus jūs sužinosite, kaip veikia „Scania“ darbuotojų įvedimo programa „Onboarding programa (SRS)“. Tai yra puiki galimybė gauti daug naujų idėjų ir kartu sukurti savo inidividualų Lean įgyvendinimo planą. Ši meistriškumo klasė suteiks Jums išsamios informacijos apie „Scania“ „Lean“ kelionę su visais pakilimais ir nuosmukiais bei daug kitų pamokų.

Šiuose mokymuose Jūs:

  • Gausite praktinių patarimų apie tai, kaip pradėti LEAN kelionę savo organizacijoje.
  • Išgirsite idėjų, kaip įgyvendinti ir užtikrinti, kad įmonės kultūra būtų gyva.
  • Išmoksite konkrečių „LEAN“ žaidimų, naudojamų „Scania“.Tai galimybė pamatyti ir išmokti apie LEAN, girdint iš pirmųjų lūpų.
  • „Maistas už mintis“ – kaip sakoma „Scania“ pasaulinėje SRS komandoje.

Tikslinė grupė:
Lyderiai ar aukščiausio lygio vadovai, galvojantys apie savo LEAN kelionės pradžią įmonėse.

Mokymus ves trys lektoriai iš tarptautinės SRS komandos:

  • Redas Kizala (Lietuva)
  • Eveli Olo (Estija)
  • Julija Kukele (Latvija)

Mokymai vyks anglų kalba

Dalyvių skaičius – 16 žmonių.

Apie įmonę:

Nuo pat Scania įkūrimo 1891 m. dėka savo nuolatinės inovacijų kultūros ji tapo viena iš pirmaujančių pasaulio sunkvežimių, miesto ir tolimojo susisiekimo autobusų, pramoninių ir jūrų variklių gamintoja. Apytiksliai 49 300 darbuotojų ir apie 100 šalių. „Scania“ pardavimo ir aptarnavimo tinklas yra strategiškai išdėstytas ten, kur labiausiai reikia jų klientams, nesvarbu, kur jie bedirbtų. Mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros veikla daugiausia koncentruojama Švedijoje, filialai Brazilijoje ir Indijoje. Gamyba vyksta Europoje, Lotynų Amerikoje ir Azijoje, kurioje yra gamyklų, skirtų tarptautiniams detalių mainams ir komplektuojamoms transporto priemonėms. Be to, yra regioninių gamybos centrų Afrikoje, Azijoje ir Eurazijoje.

„Scania“ yra „TRATON GROUP“ dalis. Pagal šį skydą „Scania“, „MAN“ ir „Volkswagen Caminhões e Ônibus“ glaudžiai bendradarbiauja, siekiant, kad TRATON ir jo prekės ženklai taptų pasauliniais čempionais.