The Work of Management

naujiena 1
31
Spa

„THE WORK OF MANAGEMENT“ KNYGA – JUMS

Džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad mūsų konferencijos metu pristatysime Jim Lancaster knygos „The Work of Management – A Daily Path to Sustainable Improvement“ lietuviškąją versiją.

LEI (Lean Enterprise Institute) 2017 metais išleista knyga, kurios pirmas pristatymas įvyko kovo 7-8 dienomis Lean konferencijoje Amerikoje, jau spėjo sulaukti didelio susidomėjimo ir gerų įvertinimų visame pasaulyje.

Įsigiję 1 ar 2 dienų bilietą į mūsų renginį šią knygą gausite nemokamai.  

Apie ką ši knyga?

Ši knyga – tai praktinis, išsamus įmonės „Lantech“ Lean transformacijos, nuosmukio ir pakilimo atvejo tyrimas, pasakojamas per generalinio direktoriaus ir knygos autoriaus Jim Lancaster asmeninę, kaip lyderio, transformaciją. Šioje praktinėje ir įkvepiančioje istorijoje atsakoma į klausimus:

 • Kodėl „Lantech“, puikus Lean transformacijos pavyzdys, laikui bėgant (kaip ir daugelis kitų bendrovių) sugebėjo išlaikyti pelną ir pagerinti finansinius veiklos rodiklius?
 • Kodėl nuo 60 iki 90 minučių kasdienio veiklos valdymo Gemboje yra svarbiausios įmonės vadovo minutės per dieną, skirtos išlaikyti ir plėtoti savo verslą?
 • Kokie yra 8 žingsniai, kurių vadovai gali imtis, siekdami sukurti tvirtą ir realiu laiku vykstančią kasdieninio veiklos valdymo sistemą be brangiai apmokamų konsultantų paslaugų?
 • Kodėl kasdieniniam veiklos valdymui reikalingas vidurio grandies vadovų, meistrų mąstymo ir elgesio pokytis?
 • Kaip nurodinėjimą, ką daryti ir kaltinimą už netinkamus rezultatus keisti į klausimų uždavimą ir geresnių darbo sąlygų kūrimą, problemų sprendimą, siekiant geresnių ir pastovių rezultatų?
 • Kaip kasdieninis veiklos valdymas ir nuolatinis tobulėjimas sukuria dramatišką teigiamą poveikį tarp darbuotojų?
 • Kas vyksta kasdieniniuose susirinkimuose, kai komandos nariai peržiūri, ar jiems pavyko pasiekti užsibrėžtų tikslų?
 • Kaip praktikuoti tikrą Lean lyderystę, kurioje „vadovai“ iš tikrųjų veikia kaip treneriai, t.y. neišsprendžia žmonių problemų, bet klausia, ką jie gali padėti padaryti?
 • Kodėl yra investuojama į Lean mokymus ir praktiką kiekvieną dieną kiekvienam darbuotojui? Kada tai atsiperka?
 • Kaip šią įkvepiančią istoriją pritaikyti savo įmonei?
 1. Lancaster žino, kad kasdieniniams veiklos valdymo pokyčiams reikalinga vadovų drąsa.

„Aš visada turėjau problemą įtikinti vadovus vieno paprasto dalyko“, – rašo Jim Lancaster. – „Jie turi išmokti atidėti savo kasdieninius darbus, blaškymąsi į šalis ir atrasti laiko nueiti į vietą, kur įmonėje vyksta procesai ir iš tikrųjų yra kuriama pridėtinė vertė. Jie privalo išmokti stebėti ir matyti atliekamą darbą ir tokiu būdu suvokti, kad jų vadybos sistema atlikti kasdieninio darbo visiškai nepadeda“. Tad pagrindinis jo, kaip vadovo vadovui patarimas – „Velniai rautų, būkite drąsūs!“

Ištrauka iš knygos pristatymo Lean Transformation Summit 2017.

 

Komentuoti