naujiena 3
30
Spa

APIE KONFERENCIJĄ

Sveiki atvykę į Lean Vadybos Konferencija 2018, kuri vyks ateinančių metų 7-8 dienomis Vilniuje, puslapį. Čia rasite visą su renginiu susijusią informaciją apie konferencijos pranešėjus, renginio programą, bilietų į renginį įsigijimą ir kt.

Konferencija vyks dvi dienas, kurių pirmąją išgirsite pranešėjų iš užsienio šalių ir Lietuvos pristatomas gerąsias praktikas. Antrą dieną vyks darbinės sesijos, kuriose turėsite galimybę pagilinti savo žinias įvairiose Lean temose, susipažinti su Lean Kart Academy mobiliuoju mokymo centru ir gauti daug naudingos informacijos.

Konferencijos svečiai iš užsienio – Lean ekspertai Dave Brunt ir Mark Reich – savo pranešimuose pasidalins patirtimi iš įvairių užsienio įmonių ir organizacijų, pristatys LEI (Lean Enterprise Institute) transformacijos modelį, plačiai taikomą visuose Lean institutuose pasaulyje. Lietuvos įmonių atstovai dalinsis praktine patirtimi, kaip Lean transformacija vyksta jų įmonėse, kaip reaguoja ir į Lean įsitraukia įmonių darbuotojai, koks vadovo vaidmuo visame transformacijos kelyje.

Džiaugiamės, kad būdami LGN (Lean Global Network) dalimi, galime pasidalinti naujausiomis praktikomis ir su Jumis – kviečiame registruotis, nes bilietai brangs.

Pranešėjų sąrašas pildomas, jį rasite mūsų svetainėje: EITI

Bilietų įsigijimas: EITI

Renginio programa: EITI

 

Komentuoti