APIE MUS

Lean Academy Lithuania – Lean Global network narys nuo 2016 metų. Dirbame pagal pasaulinės organizacijos metodiką ir standartus. Padedame įmonės tapti pasaulinio lygmens žeidėjais. Vedame šios vadybos sistemos mokymus, konsultacijas, pravedame Lean diegimo programas. Padedame parengti instruktavimo ir ugdymo procesus, pertvarkyti vadybos sistemą, patobulinti vertybių sistemą. Mes padedame įmonėms ir organizacijoms išspręsti jų verslo problemas ir tapti savo srities lyderiais.

Lean Global Network tai pasaulinė organizacija – didžiausią šios sistemos taikymo patirtį turintis tinklas pasaulyje. Šiai organizacijai priklauso Lean Enterprise Institute (JAV) ir Lean Enterprise Academy (UK). Jas įkūrė James Womack ir Daniel Jones, kurie pirmieji atnešė šią vadybos sistemą į pasaulį parašydami knygą „The Machine That Changed the World„. Lean Global Network sukaupta labai didelė žinių bazė, kuriomis jos nariai dalinasi tarpusavyje. Mes taip pat prisidedame prie jų.

Mes esame konsultantų komanda, turinti daugiau nei 14 metų patirtį LEAN sistemų diegime Lietuvos įmonėse. Per pastaruosius 3 metus dirbome su 50 Lietuvos įmonių, kurioms padėjome įgyvendinti savo tikslus ir sukurti daugiau vertės naudojant mažiau.  Kiekviena įmonė yra skirtinga, todėl nėra vieno standarto, recepto ar formulės, kuris tinka visoms įmonėms, tačiau savo darbe visada siekiame vieno – įtraukti ir išmokyti jūsų įmonės vadovus ir darbuotojus suprasti savo procesus, atrasti priežasties ir pasekmės ryšį, žengti žingsnį į patobulinimą ir išspręsti problemą. Sužinokite mūsų tinklapyje, kaip kiekviena įmonė atranda kelią į sėkmę per LEAN transformaciją ir savo darbuotojų įtraukimą į pokyčius.

Nuo 2016 m. tapome tarptautinės organizacijos Lean Global Network nariais. Dalyvavimas LGN veikloje, dalinimasis patirtimi su savo partneriais, dalyvavimas seminaruose ir konferencijose, kvalifikacijos kėlimas įvairiuose kursuose leidžia tobulėti Lean Academy Lithuania mokytojams, taip užtikrinant aukštą paslaugų kokybę savo klientams.

Misija

Skleisti ir populiarinti Lean idėjas ir Lean mąstymo būdą Lietuvoje ir padėti organizacijoms tapti konkurencingoms pasaulio rinkose.
Pagrindinės priemonės:
– Atviri mokymai
Mokymas / instruktavimas darbo vietose
Konferencijos, seminarai
Knygų leidyba

LEAN GLOBAL NETWORK INSTITUTŲ TINKLAS

tinklas

Klientai

Lean Academy Lithuania klientų bazę sudaro daugiau nei 50 įmonių. Didžioji dalis iš jų pačios didžiausios Lietuvos verslo įmonės ir valstybinės institucijos.

Lietuvoje turime bene didžiausią LEAN diegimo patirtį verslo įmonėse. Istoriškai taip susiklostė, kad LEAN padėjome pritaikyti labai įvairiose pramonės ir paslaugų šakose, tokiose kaip: Laivų statyba, konteinerių terminalo veikla, naftos perdirbimas, chemijos pramonėje, biotechnologijų, stiklo gamybos, bankinėje veikloje, ES lėšas administruojančiose organizacijose, maisto pramonėje, baldų pramonėje, elektronikos pramonėje ir kitose šakose.

 • „Lean – tai yra visiškai kita darbo filosofija. Ji leidžia pažiūrėti į savo įprastą darbą iš kitos pusės, iš kurios niekada negalvojai. Ir atsiranda daug idėjų, pasiūlymų, apie kuriuos niekada nebūtum pagalvojęs. Visų pirma mums leido pagerinti darbo organizavimą tam tikrose vietose, pradėjome mąstyti nestandartiškai, pradėjom siūlyti daugiau naujų idėjų, apie kurias anksčiau mes tik tyliai pagalvodavome“.

  Viktoras Vasilavičius
  Viktoras Vasilavičius AB Orlen Lietuva direktoriaus pavaduotojas gamybai
 • „Lean programa – tai puikus instrumentas, įtraukiantis įmonės darbuotojus į nuolatinį veiklos gerinimo procesą, kas užtikrina ilgalaikį įmonės vertės bei konkurencingumo augimą. Lean programa daugeliui vadovų atvėrė akis ir suteikė realių teorinių ir praktinių žinių, kaip vertinti veiklą, kurie procesai kuria pridėtinę vertę, o kas – tik laiko švaistymas, kaip daryti pokyčius, tačiau svarbiausia – supratimą, kad kompanijos sėkmė ir rezultatai priklauso tik nuo jų pačių aktyvumo, noro mokytis ir įgytas žinias taikyti praktinėje veikloje. Didžiausias iššūkis diegiant Lean programą – įnorinti vadovus sąmoningai ir aktyviai dalyvauti diegimo procese bei paveikti skeptikus, parodant konkrečius pasiekimus ir naudą. Lean programos diegimas kartu su „Lean mokykla“ ženkliai prisidėjo prie įmonių grupės veiklos efektyvumo augimo bei rezultatų gerėjimo. Didžiulė padėka Lean mokytojui Tadui už kantrybę, supratimą, geranorišką bendradarbiavimą, profesionalumą diegiant Lean filosofiją VLG įmonių grupėje“.

  Arnoldas Šileika
  Arnoldas Šileika AB
 • ” Kadangi mokymasis dirbti ir gyventi pagal LEAN principus yra nesibaigiantis procesas, tai, kaip pagrindinę iš pirminio etapo gaunamą naudą galėčiau paminėti tai, kad LEAN privertė skirti laiko pasižiūrėti į save iš šono, iš kliento pusės ir išmokė surasti proceso vietas kurias galima ir būtina tobulinti. Taip pat labai džiugina tai, kad vis daugiau darbuotojų įsitraukia į šį procesą, tobulindami bendrą darbą bei tobulėdami patys. Atsiranda motyvacija. Sužinojome metodus ir būdus, kaip spręsti konkrečias problemas, išmokome daug geriau planuoti“.

  Rosvaldas Bačiulis
  Rosvaldas Bačiulis UAB Slavita direktorius

Kaip mes dirbame?

Lean Academy Lithuania savo veikloje naudoja pasaulyje pripažintą sistemą – Lean Transformation Framework. Ją parengė  Lean Enterprise Institute (www.lean.org) – lyderiaujanti pasaulyje LEAN žinių sirtyje.  Ši sistema metodiškai atvaizduoja kokiu eiliškumu ir kokioms sritims turi būti daroma įtaka įmonėse, kad LEAN sistemą turėtų poveikį.

Susisiekite su mumis

Sveiki. Parašykite mums ir mes su jumis kaip galima greičiau susisieksime. Geros dienos.

Start typing and press Enter to search